1980 yılında geçen filmde bir makinistin hikayesi anlatılıyor. Uğur, makinist olarak çalışan bir adamdır. İşinde terfi ile tayini çıkınca ailesi ile birlikte yeni bir yaşama başlar. Artık depo şefi olacak olan Uğur eşi Handan ve çocukları ile birlikte lojmana yerleşir. Ailesinin yeni ortamlarına alışabilmeleri için elinden gelen yapan Uğur, ön yargı ve korkularını ailesi ve dostlarının yardımı ile üstesinden gelecektir.
 • Film Ekip

  Yapım Şirketi : 327 Film
  Yapım Yılı : 2018
  Yapımcı : Şükrü Alaçam
  Yönetmen : Şükrü Alaçam
  Oyuncular : Alican Yücesoy, Yeliz Kuvancı, Nisa Sofiya Aksongur, İlber Uygar Kaboğlu, Cem Cücenoğlu, Nergis Çorakçı, Coşkun Çetinal , Volkan Çetinkaya, Sedef Akalın

 • Melodika Ekip

  Ses Tasarım : Murat Çelikkol
  Foley Kayıt : Serkan Köseoğlu, Ümit Özbek
  Premix / Finalmix : Serdar Öngören

}

MELODIKA MÜZIK YAPIM HIZMETLERI LTD. ŞTI. olarak, kişisel verilerin ve özel hayatın gizliliğinin korunmasına önem veriyoruz. Kişiler verilerinizin korunması için sair mevzuat uyarınca idari ve teknik önlemler alınmakta, gerektiğinde güncellenmektedir. Kişisel verilerin toplanması, işlenmesi, korunması, aktarılması, imhası ve anonimleştirmesine ilişkin detaylı ve güncel politikalarımıza ulaşmak için tıklayınız.