Birbirlerine aşık olan Hacer ve Bekir evlenmeden birlikte olurlar ve Bekir kısa zaman sonra Hacer'i terk eder. Artık Hacer çevre halkı ve ailesi tarafından yadırganmaktadır. Böylece kötü bir şöhrete sahip olan kadının adını temizlemesinin tek yolu Hasan Hoca'yla evlenmesidir. Kadını bu baskıcı çevreden kurtarmaya çalışan Hasan Hoca evlenmeyi kabul eder ve tamamen kağıt üzerinde bir evlilik olacağı konusunda anlaşırlar.
Yıllarca hem Hacer'e hem de çocuğuna büyük bir sabırla bakan Hasan Hoca bir gün işlerin yoluna gireceği umuduyla yaşantısından memnundur. Ta ki başka bir köyden iş teklifi alana kadar...

  • Film Ekip

    Yapım Şirketi : İstisnai Filmler ve Reklamlar, Promete Film
    Yapım Yılı : 2007
    Yönetmen : Barış Pirhasan
    Oyuncular : Nurgül Yeşilçay, Cem Özer, Derya Alabora, Ümit Çırak

}

MELODIKA MÜZIK YAPIM HIZMETLERI LTD. ŞTI. olarak, kişisel verilerin ve özel hayatın gizliliğinin korunmasına önem veriyoruz. Kişiler verilerinizin korunması için sair mevzuat uyarınca idari ve teknik önlemler alınmakta, gerektiğinde güncellenmektedir. Kişisel verilerin toplanması, işlenmesi, korunması, aktarılması, imhası ve anonimleştirmesine ilişkin detaylı ve güncel politikalarımıza ulaşmak için tıklayınız.